• KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2013 yılında açılan Nar Point Alışveriş Merkezi; Teknoloji, Turizm, Yatırım ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Peran Yatırım A.Ş. Grup şirketlerinden Nar Yatırım A.Ş. Projeleri'nden biridir.

Ataşehir'in merkezinde yeralan Nar Point alışveriş ve yaşam merkezinin bünyesinde cafe-restaurant, spor merkezi, gıda market, yapı market, oto bakım, kozmetik mağazaları yeralmaktadır. Ulaşım rahatlığı ve ücretsiz kapalı otopark olanağı ile ister kendi aracınızla isterseniz toplu ulaşım araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeşillikler içerisindeki cafe ve resturantlarda alışverişin ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Nar Yatırım A.Ş. Hakkında

2007 yılında kurulan Nar Yatırım A.Ş. gayrimenkul ve işletmeleri alanında faaliyet göstermektedir. Nar Yatırım A.Ş.yatırımları arasında; butik oteller, perakende yatırımları, rezidans işletmeleri, alışveriş ve yaşam merkezleri, ofis ve stüdyo projeleri bulunmaktadır. Nar Yatırım A.Ş. yatırımını yaptığı gayrimenkul projelerinin içinde bulunduğu bölgenin ayrılmaz bir parçası olmaya ve o bölgenin gelişim göstermesine katkı sağlamaya özen göstermektedir. İstanbul’un tarihi yarımadasında Galata Bölgesi başta olmak üzere portföydeki yatırımlar buna son derece güzel bir örnek teşkil etmektedir. Daha detaylı bilgi için www.naryatirim.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.